Mifidiana ny firenena na faritra misy anao.

Close
Hiditra Register E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

LS38-C3L-TI-N

Atop TechnologiesAtop Technologies
LS38-C3L-TI-N Image
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.

Product Overview

Part Number: LS38-C3L-TI-N
Manufacturer / Brand: Atop Technologies
Mombamomba ny vokatra SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMD
Datasheets: LS38-C3L-TI-N.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS compliant
Stock Condition 950 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 950 pcs
Referans Pri (Ao Etazonia)
1 pcs
$37.911
Request Quote
Azonao atao ny mameno ny saha rehetra takiana amin'ny fifandraisanao amin'ny fampahalalana anao. Tsindrio " SUBMIT RFQ " izahay dia hifandray amin'ny mailaka avy hatrany. Na mandefa anay:Info@infinity-electronic.com
  • Ny sarany lasibatra:
  • Qty:
Total:$37.911

Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.

  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message

Specifications of LS38-C3L-TI-N

Part Number LS38-C3L-TI-N Manufacturer Atop Technologies
Description SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMD Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 950 pcs Takela-daza LS38-C3L-TI-N.pdf
halavan'ny onjam 1310nm Voltage - Fitaovana 3.3V
Series - Anarana hafa 50709441G
Tendrombohitra Pluggable, SFP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 1250Mbps 1310nm 3.3V SFP Pluggable, SFP Data Rate 1250Mbps
Connector Type SFP Applications Ethernet

fandefasana

★ FREE SHIPPING VIA DHL / FEDEX / UPS TSY MISY AMIN'ANDRIAMANITRA 1 000 USD.
(Afa-tsy amin'ny rafitra voafaritra, fiarovana amin'ny fiarovana, RF / IF sy RFID, opétoelectronics, sensor, transducers, transformers, isolers, switches, relais)

FEDEX www.FedEx.com Hatramin'ny $ 35.00 ny saram-pandefasana fototra dia miankina amin'ny faritra sy ny firenena.
DHL www.DHL.com Hatramin'ny $ 35.00 ny saram-pandefasana fototra dia miankina amin'ny faritra sy ny firenena.
UPS www.UPS.com Hatramin'ny $ 35.00 ny saram-pandefasana fototra dia miankina amin'ny faritra sy ny firenena.
TNT www.TNT.com Hatramin'ny $ 35.00 ny saram-pandefasana fototra dia miankina amin'ny faritra sy ny firenena.

Ny fotoana handefasana dia mila 2-4 Andro ho an'ny ankamaroan'ny firenena manerana izao tontolo izao amin'ny DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Miangavy anao mba hifandray aminay raha manana fanontaniana momba ny entana ianao. E-mail us Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

FANDAHARAN'I AFRI-SALES

  1. Ny vokatra avy amin'ny Infinity-Electronic.hk dia nomena fe-potoana 1 taona. Mandritra io vanim-potoana io dia afaka manome fikarakarana ara-teknika maimaim-poana isika raha misy olana momba ny vokatra azontsika.
  2. Raha mahita olana mahakasika ny vokatra azonareo ianao rehefa mahazo azy ireo, dia azonao atao ny manandrana azy ireo ary mangataka alalana amin'ny volan'ny olona iray raha azo atao.
  3. Raha tsy mety ny vokatra na tsy miasa, dia afaka miverina ato amintsika ato anatin'ny 1 YEAR isika, ny entana rehetra sy ny fiampangana amin'ny entana dia entin'ny antsika.

Related Tags

Related Products

LS38-C3S-TI-N
LS38-C3S-TI-N
Manufacturers: Atop Technologies
Description: SFP TRANSCEIVER 1250MBPS 1310NMF
Ao amin'ny staoky: 2848 pcs
Download: LS38-C3S-TI-N.pdf
RFQ
LS38J2-T
LS38J2-T
Manufacturers: Citizen Electronics Co., Ltd.
Description: SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
Ao amin'ny staoky: 444342 pcs
Download: LS38J2-T.pdf
RFQ
LS38J3-T
LS38J3-T
Manufacturers: Citizen Electronics Co., Ltd.
Description: SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
Ao amin'ny staoky: 487740 pcs
Download: LS38J3-T.pdf
RFQ
LS35-5
LS35-5
Manufacturers: TDK-Lambda Americas, Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 5V 35W
Ao amin'ny staoky: 4280 pcs
Download: LS35-5.pdf
RFQ
LS38-A3S-TI-N
LS38-A3S-TI-N
Manufacturers: Atop Technologies
Description: SFP TRANSCEIVER 155MBPS 1310NMFP
Ao amin'ny staoky: 2323 pcs
Download: LS38-A3S-TI-N.pdf
RFQ
LS35-48
LS35-48
Manufacturers: TDK-Lambda Americas, Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 35W
Ao amin'ny staoky: 5068 pcs
Download: LS35-48.pdf
RFQ
LS38-H3S-TI-N-EX
LS38-H3S-TI-N-EX
Manufacturers: Atop Technologies
Description: SFP TRANSCEIVER 9.95-11.3GBPS 13
Ao amin'ny staoky: 498 pcs
Download:
RFQ
LS35-36
LS35-36
Manufacturers: TDK-Lambda Americas, Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 36V 35W
Ao amin'ny staoky: 5243 pcs
Download: LS35-36.pdf
RFQ
LS38G5-T
LS38G5-T
Manufacturers: Citizen Electronics Co., Ltd.
Description: SWITCH TACT SPST-NO 0.02A 12V
Ao amin'ny staoky: 491697 pcs
Download: LS38G5-T.pdf
RFQ
LS380-RH
LS380-RH
Manufacturers: Taiyo Yuden
Description: INVERTER 10-16VDC IN 1500V OUT
Ao amin'ny staoky: 5750 pcs
Download: LS380-RH.pdf
RFQ
LS35-24
LS35-24
Manufacturers: TDK-Lambda Americas, Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 35W
Ao amin'ny staoky: 4403 pcs
Download: LS35-24.pdf
RFQ
LS35-3.3
LS35-3.3
Manufacturers: TDK-Lambda Americas, Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 35W
Ao amin'ny staoky: 4618 pcs
Download: LS35-3.3.pdf
RFQ

News Industry

Rohm dia manampy 10 mofomamy SiC
"Ny fampidirana ny serasera SCT3xxxxxHR dia ahafahan'ny Rohm manolotra ny mofomamy lehibe indrindra ...
ON dia manampy amin'ny SiC MOSFETs
ON Semiconductor dia nampiditra roa SiC MOSFETs mikendry ny EVs, masoandro ary UPS. Ny sekoly indost...
APEC: TI dia mieritreritra am-piandohana hanaiky ac-dc chip amin'ny 15mW stand-by
"Ity fitaovana ity dia ahafahana mandanjalanja tsara indrindra amin'ny fihenanam-pandehanana avo len...
Ny votoatin'ny rakitra: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Ny mpandalina Spectrum SIGLENT SVA1015X dia fitaovana tena matanjaka sy mavitrika ho an'ny famaritan...
Ny fitaovana famokarana semiara dia mandany vola 14% amin'ity taona ity ary hitombo 27% amin'ny herintaona
Noterena tamin'ny fihenan-tsain'ny sehatry ny fahatsiarovan-tena, ny fihenan'ny 2019 dia manamarika ...
Power cut Alliance mila ny CPU mpampiantrano mba hanaraha-maso ny PSU, ary manampy sary
Ny Alliance (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex, ary STMicroelectronics) dia n...
APEC: Ny hery SiC sy ny fitaovana maoderina miorina amin'ny rahona
Ny fahafaha-mikaroka fikarohana dia novolavolaina, ary misy ny karazam-baravaran'ny style izay mamel...
Dengrove dia manampy mpanatontosa DC / DC solosaina avy ao amin'ny Recom
Izy ireo dia natokana ho an'ny fampiharana izay mitaky density ambony sy fahaiza-manao avo lenta ary...
Mpandrindra Arm aloha voalohany ho an'ny fampiharana mpihira
LS1046A dia ampahany amin'ny portfolio-n'ny 64-bit Arm Layerscape NXP, izay misy ny Quad-core 1,8GHz...