Mifidiana ny firenena na faritra misy anao.

Close
Hiditra Register E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

AFBR-709ASMZ

FIT (Foxconn Interconnect Technology)FIT (Foxconn Interconnect Technology)
FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.

Product Overview

Part Number: AFBR-709ASMZ
Manufacturer / Brand: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Mombamomba ny vokatra TRANSCEIVER
Datasheets: AFBR-709ASMZ.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS compliant
Stock Condition 2094 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2094 pcs
Referans Pri (Ao Etazonia)
20 pcs
$16.325
Request Quote
Azonao atao ny mameno ny saha rehetra takiana amin'ny fifandraisanao amin'ny fampahalalana anao. Tsindrio " SUBMIT RFQ " izahay dia hifandray amin'ny mailaka avy hatrany. Na mandefa anay:Info@infinity-electronic.com
  • Ny sarany lasibatra:
  • Qty:
Total:$16.325

Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.

  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message

Specifications of AFBR-709ASMZ

Part Number AFBR-709ASMZ Manufacturer FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Description TRANSCEIVER Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 2094 pcs Takela-daza AFBR-709ASMZ.pdf
halavan'ny onjam 850nm Voltage - Fitaovana 3.3V
Series - Tendrombohitra Pluggable, SFP+
Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited) Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detailed Description Fiber Optic Transceiver Module Ethernet 10.3125GBd 850nm 3.3V LC Duplex Pluggable, SFP+ Data Rate 10.3125GBd
Connector Type LC Duplex Applications Ethernet

fandefasana

★ FREE SHIPPING VIA DHL / FEDEX / UPS TSY MISY AMIN'ANDRIAMANITRA 1 000 USD.
(Afa-tsy amin'ny rafitra voafaritra, fiarovana amin'ny fiarovana, RF / IF sy RFID, opétoelectronics, sensor, transducers, transformers, isolers, switches, relais)

FEDEX www.FedEx.com Hatramin'ny $ 35.00 ny saram-pandefasana fototra dia miankina amin'ny faritra sy ny firenena.
DHL www.DHL.com Hatramin'ny $ 35.00 ny saram-pandefasana fototra dia miankina amin'ny faritra sy ny firenena.
UPS www.UPS.com Hatramin'ny $ 35.00 ny saram-pandefasana fototra dia miankina amin'ny faritra sy ny firenena.
TNT www.TNT.com Hatramin'ny $ 35.00 ny saram-pandefasana fototra dia miankina amin'ny faritra sy ny firenena.

Ny fotoana handefasana dia mila 2-4 Andro ho an'ny ankamaroan'ny firenena manerana izao tontolo izao amin'ny DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Miangavy anao mba hifandray aminay raha manana fanontaniana momba ny entana ianao. E-mail us Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

FANDAHARAN'I AFRI-SALES

  1. Ny vokatra avy amin'ny Infinity-Electronic.hk dia nomena fe-potoana 1 taona. Mandritra io vanim-potoana io dia afaka manome fikarakarana ara-teknika maimaim-poana isika raha misy olana momba ny vokatra azontsika.
  2. Raha mahita olana mahakasika ny vokatra azonareo ianao rehefa mahazo azy ireo, dia azonao atao ny manandrana azy ireo ary mangataka alalana amin'ny volan'ny olona iray raha azo atao.
  3. Raha tsy mety ny vokatra na tsy miasa, dia afaka miverina ato amintsika ato anatin'ny 1 YEAR isika, ny entana rehetra sy ny fiampangana amin'ny entana dia entin'ny antsika.

Related Tags

Related Products

AFBR-707SDZ
AFBR-707SDZ
Manufacturers: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Description: TXRX SFP+ 10GBE LRM SR
Ao amin'ny staoky: 4319 pcs
Download: AFBR-707SDZ.pdf
RFQ
AFBR-709DMZ
AFBR-709DMZ
Manufacturers: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Description: TXRX SFP+ 850NM 10GBE SR
Ao amin'ny staoky: 2042 pcs
Download: AFBR-709DMZ.pdf
RFQ
AFBR-709SMZ
AFBR-709SMZ
Manufacturers: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Description: 10G SFP+ SR TXRX MOD 300M/400M
Ao amin'ny staoky: 2002 pcs
Download: AFBR-709SMZ.pdf
RFQ
AFBR-703SNZ
AFBR-703SNZ
Manufacturers: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Description: TXRX SFP+ 850NM 10GBE SR
Ao amin'ny staoky: 636 pcs
Download: AFBR-703SNZ.pdf
RFQ
AFBR-732BEWZ
AFBR-732BEWZ
Manufacturers: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Description: TRANSMITTER 12X2.5GBD PLUGGABLE
Ao amin'ny staoky: 3369 pcs
Download: AFBR-732BEWZ.pdf
RFQ
AFBR-703SMZ
AFBR-703SMZ
Manufacturers: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Description: TXRX SFP+ 850NM 10GB EITHERNET
Ao amin'ny staoky: 5476 pcs
Download: AFBR-703SMZ.pdf
RFQ
AFBR-708SMZ
AFBR-708SMZ
Manufacturers: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Description: TXRX SFP+ 10.3125GBD 850NM
Ao amin'ny staoky: 2708 pcs
Download: AFBR-708SMZ.pdf
RFQ
AFBR-707SGDZ
AFBR-707SGDZ
Manufacturers: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Description: FIBER OPTIC TRANSCEIVER
Ao amin'ny staoky: 7038 pcs
Download:
RFQ
AFBR-703SDZ
AFBR-703SDZ
Manufacturers: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Description: TXRX SFP+ 850NM 10GBE SR
Ao amin'ny staoky: 6866 pcs
Download: AFBR-703SDZ.pdf
RFQ
AFBR-720XPDZ
AFBR-720XPDZ
Manufacturers: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Description: TXRX OPT XFP 10GB/S 850NM
Ao amin'ny staoky: 822 pcs
Download: AFBR-720XPDZ.pdf
RFQ
AFBR-732BEHWZ
AFBR-732BEHWZ
Manufacturers: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Description: TRANSMITTER 12X2.5GBD PLUGGABLE
Ao amin'ny staoky: 2783 pcs
Download: AFBR-732BEHWZ.pdf
RFQ
AFBR-709ISMZ
AFBR-709ISMZ
Manufacturers: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
Description: TXRX SFP+ 10.3125GBD 850NM
Ao amin'ny staoky: 1818 pcs
Download: AFBR-709ISMZ.pdf
RFQ

News Industry

Rohm dia manampy 10 mofomamy SiC
"Ny fampidirana ny serasera SCT3xxxxxHR dia ahafahan'ny Rohm manolotra ny mofomamy lehibe indrindra ...
ON dia manampy amin'ny SiC MOSFETs
ON Semiconductor dia nampiditra roa SiC MOSFETs mikendry ny EVs, masoandro ary UPS. Ny sekoly indost...
APEC: TI dia mieritreritra am-piandohana hanaiky ac-dc chip amin'ny 15mW stand-by
"Ity fitaovana ity dia ahafahana mandanjalanja tsara indrindra amin'ny fihenanam-pandehanana avo len...
Ny votoatin'ny rakitra: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Ny mpandalina Spectrum SIGLENT SVA1015X dia fitaovana tena matanjaka sy mavitrika ho an'ny famaritan...
Ny fitaovana famokarana semiara dia mandany vola 14% amin'ity taona ity ary hitombo 27% amin'ny herintaona
Noterena tamin'ny fihenan-tsain'ny sehatry ny fahatsiarovan-tena, ny fihenan'ny 2019 dia manamarika ...
Power cut Alliance mila ny CPU mpampiantrano mba hanaraha-maso ny PSU, ary manampy sary
Ny Alliance (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex, ary STMicroelectronics) dia n...
APEC: Ny hery SiC sy ny fitaovana maoderina miorina amin'ny rahona
Ny fahafaha-mikaroka fikarohana dia novolavolaina, ary misy ny karazam-baravaran'ny style izay mamel...
Dengrove dia manampy mpanatontosa DC / DC solosaina avy ao amin'ny Recom
Izy ireo dia natokana ho an'ny fampiharana izay mitaky density ambony sy fahaiza-manao avo lenta ary...
Mpandrindra Arm aloha voalohany ho an'ny fampiharana mpihira
LS1046A dia ampahany amin'ny portfolio-n'ny 64-bit Arm Layerscape NXP, izay misy ny Quad-core 1,8GHz...