Mifidiana ny firenena na faritra misy anao.

Close
Hiditra Register E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

FTLX3612M334

Finisar CorporationFinisar Corporation
Finisar Corporation
Mety ho sary ny sary. Jereo manokana ny tsipiriany momba ny vokatra.

Product Overview

Part Number: FTLX3612M334
Manufacturer / Brand: Finisar Corporation
Mombamomba ny vokatra TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Datasheets: FTLX3612M334.pdf
RoHs Status Lead free / RoHS compliant
Stock Condition 6773 pcs stock
Ship From Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6773 pcs
Request Quote
Azonao atao ny mameno ny saha rehetra takiana amin'ny fifandraisanao amin'ny fampahalalana anao. Tsindrio " SUBMIT RFQ " izahay dia hifandray amin'ny mailaka avy hatrany. Na mandefa anay:Info@infinity-electronic.com
  • Ny sarany lasibatra:
  • Qty:

Azafady azafady ny vidin'ny lasibatrareo raha betsaka lavitra noho ireo naseho.

  • Part Number
  • Anaran'ny orinasa
  • Contact Name
  • E-mail
  • Message

Specifications of FTLX3612M334

Part Number FTLX3612M334 Manufacturer Finisar Corporation
Description TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS compliant
Quantity Available 6773 pcs Takela-daza FTLX3612M334.pdf
halavan'ny onjam 1550nm Voltage - Fitaovana 3.3V, 5V
Series - Anarana hafa 1121750
Tendrombohitra Pluggable, XFP Ny haavon'ny fahitan-tory (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detailed Description Fiber Optic Transceiver Module Fibre Channel Links 9.95 ~ 11.3Gbps 1550nm 3.3V, 5V LC Duplex Pluggable, XFP
Data Rate 9.95 ~ 11.3Gbps Connector Type LC Duplex
Applications Fibre Channel Links

fandefasana

★ FREE SHIPPING VIA DHL / FEDEX / UPS TSY MISY AMIN'ANDRIAMANITRA 1 000 USD.
(Afa-tsy amin'ny rafitra voafaritra, fiarovana amin'ny fiarovana, RF / IF sy RFID, opétoelectronics, sensor, transducers, transformers, isolers, switches, relais)

FEDEX www.FedEx.com Hatramin'ny $ 35.00 ny saram-pandefasana fototra dia miankina amin'ny faritra sy ny firenena.
DHL www.DHL.com Hatramin'ny $ 35.00 ny saram-pandefasana fototra dia miankina amin'ny faritra sy ny firenena.
UPS www.UPS.com Hatramin'ny $ 35.00 ny saram-pandefasana fototra dia miankina amin'ny faritra sy ny firenena.
TNT www.TNT.com Hatramin'ny $ 35.00 ny saram-pandefasana fototra dia miankina amin'ny faritra sy ny firenena.

Ny fotoana handefasana dia mila 2-4 Andro ho an'ny ankamaroan'ny firenena manerana izao tontolo izao amin'ny DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Miangavy anao mba hifandray aminay raha manana fanontaniana momba ny entana ianao. E-mail us Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

FANDAHARAN'I AFRI-SALES

  1. Ny vokatra avy amin'ny Infinity-Electronic.hk dia nomena fe-potoana 1 taona. Mandritra io vanim-potoana io dia afaka manome fikarakarana ara-teknika maimaim-poana isika raha misy olana momba ny vokatra azontsika.
  2. Raha mahita olana mahakasika ny vokatra azonareo ianao rehefa mahazo azy ireo, dia azonao atao ny manandrana azy ireo ary mangataka alalana amin'ny volan'ny olona iray raha azo atao.
  3. Raha tsy mety ny vokatra na tsy miasa, dia afaka miverina ato amintsika ato anatin'ny 1 YEAR isika, ny entana rehetra sy ny fiampangana amin'ny entana dia entin'ny antsika.

Related Tags

Related Products

FTLX3612M332
FTLX3612M332
Manufacturers: Finisar Corporation
Description: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Ao amin'ny staoky: 3783 pcs
Download: FTLX3612M332.pdf
RFQ
FTLX3612M330
FTLX3612M330
Manufacturers: Finisar Corporation
Description: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Ao amin'ny staoky: 6242 pcs
Download: FTLX3612M330.pdf
RFQ
FTLX3612M340
FTLX3612M340
Manufacturers: Finisar Corporation
Description: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Ao amin'ny staoky: 4648 pcs
Download: FTLX3612M340.pdf
RFQ
FTLX3612M329
FTLX3612M329
Manufacturers: Finisar Corporation
Description: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Ao amin'ny staoky: 5723 pcs
Download: FTLX3612M329.pdf
RFQ
FTLX3612M339
FTLX3612M339
Manufacturers: Finisar Corporation
Description: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Ao amin'ny staoky: 4313 pcs
Download: FTLX3612M339.pdf
RFQ
FTLX3612M337
FTLX3612M337
Manufacturers: Finisar Corporation
Description: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Ao amin'ny staoky: 3189 pcs
Download: FTLX3612M337.pdf
RFQ
FTLX3612M328
FTLX3612M328
Manufacturers: Finisar Corporation
Description: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Ao amin'ny staoky: 3187 pcs
Download: FTLX3612M328.pdf
RFQ
FTLX3612M333
FTLX3612M333
Manufacturers: Finisar Corporation
Description: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Ao amin'ny staoky: 6232 pcs
Download: FTLX3612M333.pdf
RFQ
FTLX3612M338
FTLX3612M338
Manufacturers: Finisar Corporation
Description: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Ao amin'ny staoky: 6718 pcs
Download: FTLX3612M338.pdf
RFQ
FTLX3612M335
FTLX3612M335
Manufacturers: Finisar Corporation
Description: TXRX OPT XFP 10 GB/S CH35
Ao amin'ny staoky: 5181 pcs
Download: FTLX3612M335.pdf
RFQ
FTLX3612M336
FTLX3612M336
Manufacturers: Finisar Corporation
Description: TXRX OPT XFP 10 GB/S CH36
Ao amin'ny staoky: 6024 pcs
Download: FTLX3612M336.pdf
RFQ
FTLX3612M331
FTLX3612M331
Manufacturers: Finisar Corporation
Description: TXRX DWDM EML 40KM C-BAND XFP
Ao amin'ny staoky: 4494 pcs
Download: FTLX3612M331.pdf
RFQ

News Industry

Rohm dia manampy 10 mofomamy SiC
"Ny fampidirana ny serasera SCT3xxxxxHR dia ahafahan'ny Rohm manolotra ny mofomamy lehibe indrindra ...
ON dia manampy amin'ny SiC MOSFETs
ON Semiconductor dia nampiditra roa SiC MOSFETs mikendry ny EVs, masoandro ary UPS. Ny sekoly indost...
APEC: TI dia mieritreritra am-piandohana hanaiky ac-dc chip amin'ny 15mW stand-by
"Ity fitaovana ity dia ahafahana mandanjalanja tsara indrindra amin'ny fihenanam-pandehanana avo len...
Ny votoatin'ny rakitra: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Ny mpandalina Spectrum SIGLENT SVA1015X dia fitaovana tena matanjaka sy mavitrika ho an'ny famaritan...
Ny fitaovana famokarana semiara dia mandany vola 14% amin'ity taona ity ary hitombo 27% amin'ny herintaona
Noterena tamin'ny fihenan-tsain'ny sehatry ny fahatsiarovan-tena, ny fihenan'ny 2019 dia manamarika ...
Power cut Alliance mila ny CPU mpampiantrano mba hanaraha-maso ny PSU, ary manampy sary
Ny Alliance (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex, ary STMicroelectronics) dia n...
APEC: Ny hery SiC sy ny fitaovana maoderina miorina amin'ny rahona
Ny fahafaha-mikaroka fikarohana dia novolavolaina, ary misy ny karazam-baravaran'ny style izay mamel...
Dengrove dia manampy mpanatontosa DC / DC solosaina avy ao amin'ny Recom
Izy ireo dia natokana ho an'ny fampiharana izay mitaky density ambony sy fahaiza-manao avo lenta ary...
Mpandrindra Arm aloha voalohany ho an'ny fampiharana mpihira
LS1046A dia ampahany amin'ny portfolio-n'ny 64-bit Arm Layerscape NXP, izay misy ny Quad-core 1,8GHz...